Filteri
close
Tip rezultata
Svi rezultati uključeni
keyboard_arrow_down
Kategorija
Sve kategorije
keyboard_arrow_down
Od
RSD
Do
RSD
Sortiraj po
keyboard_arrow_down
Objavljeno u proteklih
keyboard_arrow_down
Sajtovi uključeni u pretragu
Svi sajtovi uključeni
keyboard_arrow_down

Pratite promene cene putem maila

126-150 od 764 rezultata

Broj oglasa

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream
126-150 od 764 rezultata

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream

Režim promene aktivan!

Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje

Aktivni filteri

  • Tag

    Aukcije na prodaju komercijalnih vozila

Marka: Peugeot Model: BOXER Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2002 Prvo registrovanje: 2002-12-27 Lokacija: Francuska Datum objavljivanja: 29. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 322418 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-29 15:00 Datum isteka: 2024-05-07 15:00 Dimensions (Longueur, Largeur, Hauteur): largeur : 202 longueur : 560 Etat carrosserie: Moye Etat intérieur: Bon Etat des pneus: Bon Type de véhicule: FOURGON Aménagements intérieurs et rangements: Bon Version: 2.8 HDI Etat soubassements: Mauvais Véhicule d’état moyen. soubassement a refaire

Prikaži sve...
79,635RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Renault Model: Kangoo Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2003 Prvo registrovanje: 2003-10-01 Kilometraža: 88732 km Lokacija: Francuska Datum objavljivanja: 29. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 324749 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-29 11:00 Datum isteka: 2024-05-07 12:12 IMPORTANT: La radio et le gyrophare ne sera pas vendu avec le véhicule Nb portes: 4 Etat carrosserie: Moyen Etat intérieur: Mauvais Etat des pneus: A prévoir Type de véhicule: COMBISPACE Version: 4x4 Etat soubassements: Moyen Vitres avants électriques Rétroviseurs électriques Radio cassette Véhicule roulant Quelques accros carrosserie Tableau de bord troué Sellerie tachée

Prikaži sve...
210,915RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Volkswagen Model: Transporter Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2009 Kilometraža: 287247 km Kapacitet podizanja: 930 kg Neto težina: 2070 kg Ukupna težina: 3000 kg Lokacija: Švedska Västervik Datum objavljivanja: 29. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 192643 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-05-08 09:55 Längd: 5290 Senaste besiktning: 2023-07-05 Fordonsslag: Lätt lastbil Max släpvikt: 2500 Axelavstånd 1: 3400 Kreditköp: Nej Leasing: Nej euro: Miljöklass 2005pm färg: Silver Lätt lastbil Mått & vikt Övriga upplysningar Bucklor skav repor rost finns Stenskott i framrutan och lång spricka M+S däck runt om med mycket mönster ca 8 mm Aluminiumfälgar A/C osäker funktion CD-radio Överdragsklädsel på förarstol Dragkrok Sidodörr höger sida C-lås på nyckel Två nycklar Röklukt i kupén Säljarens kommentarer Besiktad Nyservad 2024-02-16 då byttes även Ny frikoppling Nytt svänghjul

Prikaži sve...
49,819RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: IVECO Model: DAILY 35-140 Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2018 Prvo registrovanje: 2018-11-01 Kilometraža: 259376 km Lokacija: Velika Britanija Scotland Datum objavljivanja: 19. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: PK68EXU Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:42 Mileage Warranted: Warranted V5: No Vendor: DIRECT PLANT HIRE COMPANY *LIVINGSTON* TOW BAR

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: FIAT Model: Fiorino Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2011 Lokacija: Nemačka Dormagen Datum objavljivanja: 23. 4. 2024. Autoline ID: MD39838 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-15 09:00 Datum isteka: 2024-05-17 19:00 Do početka je ostalo: 12 dana 16:42 2011 Fiat Fiorino Van - ZFA22500000243409

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Toyota Model: Hi Ace Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 1999 Neto težina: 1845 kg Lokacija: Norveška Nordland Datum objavljivanja: 24. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: 39793 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-04-20 10:30 Datum isteka: 2024-04-25 20:00 Toyota Hi Ace - Rep. objekt - Clutch defekt - Dieselpumpe mangler- kmstand er ikke sikker men teller står på 262033 Befinner seg i 8475 Vesterålen Vi er behjelpelig med transport ved forespørsel. Vi tilbyr finansiering gjennom SpareBank 1 Finans AS. Ta kontakt for finansieringstilbud. Salgsobjektet selges "som den er", det er i alle sammenhenger kjøpers risiko dersom budgivningen skjer uten at objektet er testet, besiktiget og eventuelt prøvekjørt. Merke og modell: Toyota Hiace 4WD

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Length: 5135-5143 mm, width (without mirrors and attachments): 1895, height: 1880-1980 mm; permissible gross weight: 2932 kg; permissible maximum axle load: axle 1: 1400 kg, axle 2: 1700 kg; Tyres: 215/60R16C 103/101T; with Kontrol Winter i*cept LV winter tyres; with summer tyre package Länge: 5135-5143 mm, Breite (ohne Spiegel und Anbauteile): 1895, Höhe: 1880-1980 mm; zulässige Gesamtmasse: 2932 kg; zulässige maximale Achslast: Achse 1: 1400 kg, Achse 2: 1700 kg; Bereifung: 215/60R16C 103/101T; mit Winterreifen Kontrol Winter i*cept LV; mit Sommerreifen-Paket zulässige Gesamtmasse: 2932 kg zulässige maximale Achslast: Achse 1: 1400 kg, Achse 2: 1700 kg Color_en: white Color_nl: wit Color_de: weiß First registration date_nl: 13.08.2014 First registration date_en: 13.08.2014 First registration date_de: 13.08.2014 Länge: 5135-5143 mm, Breite (ohne Spiegel und Anbauteile): 1895, Höhe: 1880-1980 mm axle_common_tyre_tread: 215/60R16C 103/101T mit Winterreifen Kontrol Winter i*cept LV mit Sommerreifen-Paket Longitud: 5135-5143 mm, anchura (sin espejos ni accesorios): 1895, altura: 1880-1980 mm; peso bruto permitido: 2932 kg; carga máxima admisible por eje: eje 1: 1400 kg, eje 2: 1700 kg; Neumáticos: 215/60R16C 103/101T; con neumáticos de invierno Kontrol Winter i*cept LV; con paquete de neumáticos de verano Pituus: 5135-5143 mm, leveys (ilman peilejä ja lisälaitteita): 1895, korkeus: 1880-1980 mm; sallittu kokonaispaino: 2932 kg; suurin sallittu akselipaino: akseli 1: 1400 kg, akseli 2: 1700 kg; Renkaat: 215/60R16C 103/101T; Kontrol Winter i*cept LV -talvirenkailla; kesärengaspaketilla Longueur : 5135-5143 mm, largeur (sans rétroviseurs ni fixations) : 1895, hauteur : 1880-1980 mm ; poids total autorisé en charge : 2932 kg ; charge maximale admissible par essieu : essieu 1 : 1400 kg, essieu 2 : 1700 kg ; Pneus : 215/60R16C 103/101T ; avec pneus hiver Kontrol Winter i*cept LV ; avec pack pneus été Hosszúság: 5135-5143 mm, szélesség (tükrök és tartozékok nélkül): 1895, magasság: 1880-1980 mm; megengedett bruttó súly: 2932 kg; megengedett maximális tengelyterhelés: 1. tengely: 1400 kg, 2. tengely: 1700 kg; Gumiabroncs: 215/60R16C 103/101T; Kontrol Winter i*cept LV téli gumiabroncsokkal; nyári gumiabroncs csomaggal Lunghezza: 5135-5143 mm, larghezza (senza specchi e attacchi): 1895, altezza: 1880-1980 mm; peso lordo consentito: 2932 kg; carico massimo ammissibile per asse: asse 1: 1400 kg, asse 2: 1700 kg; Pneumatici: 215/60R16C 103/101T; con pneumatici invernali Kontrol Winter i*cept LV; con pacchetto di pneumatici estivi Lengte: 5135-5143 mm, breedte (zonder spiegels en opzetstukken): 1895, hoogte: 1880-1980 mm; toelaatbaar totaalgewicht: 2932 kg; toelaatbare maximale aslast: as 1: 1400 kg, as 2: 1700 kg; Banden: 215/60R16C 103/101T; met Kontrol Winter i*cept LV winterbanden; met zomerbandenpakket długość: 5135-5143 mm, szerokość (bez lusterek i mocowań): 1895, wysokość: 1880-1980 mm; dopuszczalna masa całkowita: 2932 kg; dopuszczalny maksymalny nacisk na oś: oś 1: 1400 kg, oś 2: 1700 kg; Opony: 215/60R16C 103/101T; z oponami zimowymi Kontrol Winter i*cept LV; z pakietem opon letnich Lungime: 5135-5143 mm, lățime (fără oglinzi și accesorii): 1895, înălțime: 1880-1980 mm; greutate brută admisă: 2932 kg; sarcina maximă admisă pe osie: axa 1: 1400 kg, axa 2: 1700 kg; Pneuri: 215/60R16C 103/101T; cu anvelope de iarnă Kontrol Winter i*cept LV; cu pachet de anvelope de vară Längd: 5135-5143 mm, bredd (utan speglar och fästen): 1895, höjd: 1880-1980 mm; tillåten totalvikt: 2932 kg; Tillåten maximal axellast: axel 1: 1400 kg, axel 2: 1700 kg; Däck: 215/60R16C 103/101T; med Kontrol Winter i*cept LV vinterdäck; med sommardäckspaket

Prikaži sve...
117,110RSD
forward
forward
Detaljnije

2nd hand - German vehicle, 3 seater (very clean due to protective covers), airbags - ABS - ASR - ESP - eWFS, air conditioning, cruise control - speed limiter, electric window winder, electrically adjustable and foldable exterior mirrors, 2-zone central locking + remote control (-1 key only), PDC rear, radio with steering wheel control, on-board computer, fog lights, ECO mode, 6-speed gearbox, divider grille - right side to open for long material / BF seat foldable, SORTIMO wooden floor with Lashing eyes, sliding door right, 180° rear wing doors glazed/tinted (ABE available), heated with wiper and inside with protective grille, 4x M+S tyres 195/65R15 81T --NEW January 2024, traces of wear inside/outside; slight touching on the left rear (sh. Photos), Peugeot service booklet is available:, 03/2019 at 6,967km, 03/2020 at 25,614km, 05/2021 at 33,741km (service due), 05/2023 at 45,159km Preparation inside/outside;,, Removal of stickers, 01/2024 with current mileage -4- new M+S tyres, 01/2026 due date defect-free HU/AU, registration certificate part I+II, EC certificate of conformity, operating instructions and -1- keys are available! Defects: Signs of wear inside/outside; all around/roof dents/scratches; slight touch on the left rear 2. Hand - deutsches Fahrzeug, 3 Sitzer (sehr sauber durch Schutzbezüge), Airbags - ABS - ASR - ESP - eWFS, Klimaanlage, Tempomat - Geschwindigkeitsbegrenzer, Fensterheber elektrisch, Außenspiegel elektrisch verstell- und anklappbar, 2-Zonen Zentralverriegelung + Fernbedienung (nur -1- Schlüssel), PDC hinten, Radio mit Lenkradbedienung, Bordcomputer, Nebelscheinwerfer, ECO Modus, 6-Gang Schaltung, Trenngitter - rechte Seite zum öffnen für Langmaterial / BF-Sitz klappbar, SORTIMO Holzboden mit Zurrösen, Schiebetüre rechts, 180° Heckflügeltüren verglast/getönt (ABE liegt vor), beheizbar mit Wischer und innen mit Schutzgitter, 4x M+S Bereifung 195/65R15 81T --NEU Januar 2024, Gebrauchsspuren innen/außen; leichte Touchieren links hinten (sh. Fotos), Peugeot Serviceheft liegt vor:, 03/2019 bei 6.967km, 03/2020 bei 25.614km, 05/2021 bei 33.741km (Service fällig), 05/2023 bei 45.159km Aufbereitung innen/außen;,, Entfernung der Aufkleber, 01/2024 bei aktuellem Km-Stand -4- neue M+S Reifen, 01/2026 Fälligkeit mängelfreie HU/AU, Zulassungsbescheinigung Teil I+II, EG-Übereinstimmungsbescheinigung, Bedienungsanleitungen und -1- Schlüssel liegen vor! Mängel: Gebrauchsspuren innen/außen; rundum/Dach Beulen/Kratzer; leichte Touchierung links hinten leichte Touchieren links hinten (sh. Fotos), Peugeot Serviceheft liegt vor: 03/2019 bei 6.967km, 03/2020 bei 25.614km, 05/2021 bei 33.741km (Service fällig), 05/2023 bei 45.159km Aufbereitung innen/außen;,, Entfernung der Aufkleber, 01/2024 bei aktuellem Km-Stand -4- neue M+S Reifen, 01/2026 Fälligkeit mängelfreie HU/AU, Zulassungsbescheinigung Teil I+II, EG-Übereinstimmungsbescheinigung, Bedienungsanleitungen und -1- Schlüssel liegen vor! Mängel: Gebrauchsspuren innen/außen First registration date_en: 23.02.2018 First registration date_nl: 23.02.2018 First registration date_de: 23.02.2018 2. Hand - deutsches Fahrzeug 3 Sitzer (sehr sauber durch Schutzbezüge) Außenspiegel elektrisch verstell- und anklappbar 2-Zonen Zentralverriegelung + Fernbedienung (nur -1- Schlüssel) PDC hinten Radio mit Lenkradbedienung Bordcomputer ECO Modus 6-Gang Schaltung Trenngitter - rechte Seite zum öffnen für Langmaterial / BF-Sitz klappbar SORTIMO Holzboden mit Zurrösen 180° Heckflügeltüren verglast/getönt (ABE liegt vor) beheizbar mit Wischer und innen mit Schutzgitter 4x M+S Bereifung 195/65R15 81T --NEU Januar 2024 Gebrauchsspuren innen/außen rundum/Dach Beulen/Kratzer leichte Touchierung links hinten 2ª mano - Vehículo alemán, 3 plazas (muy limpio gracias a las cubiertas protectoras), airbags - ABS - ASR - ESP - eWFS, aire acondicionado, control de crucero - limitador de velocidad, enrollador de elevalunas eléctrico, retrovisores exteriores regulables y plegables eléctricamente, cierre centralizado de 2 zonas + mando a distancia (solo -1 llave), PDC trasero, radio con mando en el volante, ordenador de a bordo, faros antiniebla, modo ECO, caja de cambios de 6 velocidades, rejilla divisoria - lado derecho para abrir para material largo / asiento BF plegable, suelo de madera SORTIMO con Ojos de amarre, puerta corredera derecha, puertas de ala trasera de 180° acristaladas/tintadas (ABE disponible), calefactadas con limpiaparabrisas e interiores con rejilla protectora, 4 neumáticos M+S 195/65R15 81T --NUEVO enero de 2024, rastros de desgaste interior/exterior; Ligero toque en la parte trasera izquierda (sh. Fotos), el libro de servicio de Peugeot está disponible:, 03/2019 a los 6.967 km, 03/2020 a los 25.614 km, 05/2021 a los 33.741 km (servicio pendiente), 05/2023 a los 45.159 km Preparación interior/exterior;,, Eliminación de pegatinas, 01/2024 con kilometraje actual -4- neumáticos nuevos M+S, fecha de vencimiento 01/2026 sin defectos HU/AU, certificado de matriculación parte I+II, certificado de conformidad CE, instrucciones de funcionamiento y -1- llaves están disponibles. Defectos: Signos de desgaste interior/exterior; alrededor/abolladuras en el techo/arañazos; Ligero toque en la parte trasera izquierda 2. käsi - saksalainen ajoneuvo, 3-paikkainen (erittäin puhdas suojakansien takia), turvatyynyt - ABS - ASR - ESP - eWFS, ilmastointi, vakionopeudensäädin - nopeudenrajoitin, sähköinen ikkunanleikkuri, sähköisesti säädettävät ja taitettavat ulkopeilit, 2-vyöhykeinen keskuslukitus + kaukosäädin (vain -1-avain), PDC takana, radio ohjauspyörän ohjauksella, ajotietokone, sumuvalot, ECO-tila, 6-vaihteinen vaihteisto, jakajasäleikkö - oikea puoli avattavaksi pitkälle materiaalille / BF-istuin taitettava, SORTIMO-puulattia Kiinnityssilmukat, liukuovi oikealla, 180° takasiiven ovet lasitettu/sävytetty (ABE saatava), lämmitetään pyyhkimellä ja sisäpuolella suojasäleiköllä, 4x M+S renkaat 195/65R15 81T --UUTUUS tammikuu 2024, kulumisen jälkiä sisällä/ulkona; Lievä kosketus vasemmalla takana (sh. Kuvat), Peugeotin huoltokirjanen on saatavilla:, 03/2019 6 967 km, 03/2020 25 614 km, 05/2021 33 741 km (huolto erääntyy), 05/pokazati kontaktekm Valmistelu sisä-/ulkopuolella;,, Tarrojen poisto, 01/2024 nykyisillä kilometrimäärällä -4- uudet M+S renkaat, 01/2026 eräpäivä virheetön HU/AU, rekisteröintitodistus osa I+II, EY-vaatimustenmukaisuustodistus, käyttöohjeet ja -1- avaimet saatavilla! Viat: Kulumisen merkit sisä- / ulkopuolella; joka puolella/katon kolhut/naarmut; Pieni kosketus vasemmassa takana 2ème main - Véhicule allemand, 3 places (très propre grâce aux housses de protection), airbags - ABS - ASR - ESP - eWFS, climatisation, régulateur de vitesse - limiteur de vitesse, lève-vitre électrique, rétroviseurs extérieurs réglables et rabattables électriquement, verrouillage centralisé 2 zones + télécommande (-1 clé uniquement), PDC arrière, radio avec commande au volant, ordinateur de bord, phares antibrouillard, mode ECO, boîte de vitesses à 6 vitesses, grille de séparation - côté droit pour s’ouvrir pour les matériaux longs / siège BF rabattable, plancher en bois SORTIMO avec Anneaux d’arrimage, porte coulissante à droite, portes battantes arrière à 180° vitrées/teintées (ABE disponible), chauffantes avec essuie-glace et intérieur avec grille de protection, 4x pneus M+S 195/65R15 81T --NOUVEAU janvier 2024, traces d’usure à l’intérieur/à l’extérieur ; léger contact à l’arrière gauche (sh. Photos), le carnet d’entretien Peugeot est disponible :, 03/2019 à 6 967 km, 03/2020 à 25 614 km, 05/2021 à 33 741 km (révision due), 05/2023 à 45 159 km Préparation à l’intérieur/à l’extérieur ;,, Retrait des autocollants, 01/2024 avec kilométrage actuel -4- pneus neufs M+S, 01/2026 date d’échéance sans défaut HU/AU, certificat d’immatriculation partie I+II, certificat de conformité CE, mode d’emploi et -1- clés sont disponibles ! Défauts : Signes d’usure à l’intérieur/à l’extérieur ; bosses/égratignures tout autour/toit ; Légère touche à l’arrière gauche 2. kéz - német jármű, 3 üléses (nagyon tiszta a védőburkolatok miatt), légzsákok - ABS - ASR - ESP - eWFS, légkondicionáló, sebességtartó automatika - sebességkorlátozó, elektromos ablaktekercselő, elektromosan állítható és összecsukható külső tükrök, 2 zónás központi zár + távirányító (csak -1 kulcs), PDC hátsó, rádió kormánykerék-vezérléssel, fedélzeti számítógép, ködlámpák, ECO mód, 6 sebességes sebességváltó, elválasztórács - jobb oldalon nyitható hosszú anyag / BF ülés összecsukható, SORTIMO fapadló Rögzítő szemek, jobb tolóajtó, 180°-os hátsó szárnyajtók üvegezéssel/színezéssel (ABE elérhető), ablaktörlővel fűthető, belül védőráccsal, 4x M+S gumiabroncs 195/65R15 81T --ÚJ 2024. január, kopásnyomok kívül/belül; enyhe érintés a bal hátsó részen (sh. Fotók), Peugeot szervizfüzet elérhető:, 03/2019 nál nél 6,967km, 03/2020 nál nél 25,614km, 05/2021 nál nél 33,741km (szerviz esedékes), 05/2023 nál nél 45,159km Előkészítés kívül/belül;,, Matrica eltávolítása, 01/2024 az aktuális futásteljesítménnyel -4- új M+S gumiabroncsok, 01/2026 esedékesség hibamentes HU/AU, forgalmi engedély I+II. rész, EK megfelelőségi igazolás, kezelési útmutató és -1- kulcsok állnak rendelkezésre! Hibák: Kopás jelei belül / kívül; körös-körül / tetőhorpadások / karcolások; enyhe érintés a bal hátsó részen 2a mano - Veicolo tedesco, 3 posti (molto pulito grazie alle coperture protettive), airbag - ABS - ASR - ESP - eWFS, climatizzatore, cruise control - limitatore di velocità, alzacristalli elettrici, specchietti retrovisori esterni regolabili elettricamente e ripiegabili, chiusura centralizzata a 2 zone + telecomando (solo -1 chiave), PDC posteriore, radio con comando al volante, computer di bordo, fendinebbia, modalità ECO, cambio a 6 marce, griglia divisoria - lato destro apribile per materiale lungo / sedile BF pieghevole, pavimento in legno SORTIMO con Occhielli di ancoraggio, porta scorrevole destra, porte posteriori a 180° vetrate/oscurate (ABE disponibile), riscaldate con tergicristallo e interne con griglia di protezione, 4x pneumatici M+S 195/65R15 81T --NUOVO gennaio 2024, tracce di usura all'interno/all'esterno; Leggero tocco sul posteriore sinistro (sh. Foto), è disponibile il libretto di manutenzione Peugeot:, 03/2019 a 6.967km, 03/2020 a 25.614km, 05/2021 a 33.741km (tagliando dovuto), 05/2023 a 45.159km Preparazione interna/esterna;,, Rimozione adesivi, 01/2024 con chilometraggio attuale -4- pneumatici M+S nuovi, 01/2026 data di scadenza esente da difetti HU/AU, certificato di immatricolazione parte I+II, certificato di conformità CE, istruzioni per l'uso e -1- chiavi disponibili! Difetti: Segni di usura all'interno/all'esterno; tutt'intorno/ammaccature/graffi sul tetto; leggero tocco sulla parte posteriore sinistra 2e hands - Duits voertuig, 3-zits (zeer schoon door beschermhoezen), airbags - ABS - ASR - ESP - eWFS, airconditioning, cruise control - snelheidsbegrenzer, elektrische raamslinger, elektrisch verstelbare en inklapbare buitenspiegels, centrale vergrendeling met 2 zones + afstandsbediening (alleen -1 sleutel), PDC achter, radio met stuurbediening, boordcomputer, mistlampen, ECO-modus, versnellingsbak met 6 versnellingen, scheidingsrooster - rechterkant om te openen voor lang materiaal / BF-stoel opklapbaar, SORTIMO houten vloer met Sjorogen, schuifdeur rechts, 180° achtervleugeldeuren beglaasd/getint (ABE beschikbaar), verwarmd met ruitenwisser en binnen met beschermrooster, 4x M+S banden 195/65R15 81T --NIEUW januari 2024, gebruikssporen binnen/buiten; lichte aanraking van de linker achterkant (sh. Foto's), Peugeot onderhoudsboekje is aanwezig:, 03/2019 bij 6.967km, 03/2020 bij 25.614km, 05/2021 bij 33.741km (onderhoudsbeurt), 05/2023 bij 45.159km Voorbereiding binnen/buiten;,, Verwijderen van stickers, 01/2024 bij actuele kilometerstand -4- nieuwe M+S banden, 01/2026 vervaldatum defectvrij HU/AU, kentekenbewijs deel I+II, EG-conformiteitscertificaat, gebruiksaanwijzing en -1- sleutels zijn aanwezig! Gebreken: Gebruikssporen binnen/buiten; rondom/deuken/krassen op het dak; lichte aanraking linksachter 2 - niemiecki samochód, 3-osobowy (bardzo czysty dzięki osłonom ochronnym), poduszki powietrzne - ABS - ASR - ESP - eWFS, klimatyzacja, tempomat - ogranicznik prędkości, elektryczne sterowanie szyb, elektrycznie regulowane i składane lusterka zewnętrzne, 2-strefowy centralny zamek + pilot zdalnego sterowania (tylko -1 kluczyk), PDC tył, radio ze sterowaniem na kierownicy, komputer pokładowy, światła przeciwmgielne, tryb ECO, 6-biegowa skrzynia biegów, kratka rozdzielająca - prawa strona do otwierania dla długich materiałów / składane siedzenie BF, drewniana podłoga SORTIMO z Ucha mocujące, drzwi przesuwne prawe, drzwi tylne skrzydła 180° przeszklone/przyciemniane (dostępne ABE), podgrzewane wycieraczką i wewnątrz z kratką ochronną, 4x opony M+S 195/65R15 81T --NOWOŚĆ styczeń 2024, ślady zużycia wewnątrz/na zewnątrz; lekkie dotknięcie lewego tylnego (sz. Zdjęcia), dostępna jest książka serwisowa Peugeot:, 03/2019 przy 6,967km, 03/2020 przy 25,614km, 05/2021 przy 33,741km (termin przeglądu), 05/2023 przy 45,159km Przygotowanie wewnątrz/na zewnątrz;,, Usuwanie naklejek, 01/2024 z aktualnym przebiegiem -4- nowe opony M+S, 01/2026 termin bezawaryjny HU/AU, dowód rejestracyjny część I+II, certyfikat zgodności WE, instrukcja obsługi i kluczyki -1- są dostępne! Wady: Oznaki zużycia wewnątrz/na zewnątrz; dookoła/wgniecenia/zadrapania dachu; lekki dotyk z lewej strony z tyłu 2nd hand - vehicul german, 3 locuri (foarte curat datorită capacelor de protecție), airbag-uri - ABS - ASR - ESP - eWFS, aer condiționat, cruise control - limitator de viteză, bobinator electric pentru geamuri, oglinzi exterioare reglabile electric și pliabile, închidere centralizată pe 2 zone + telecomandă (doar -1 cheie), PDC spate, radio cu control pe volan, computer de bord, lumini de ceață, mod ECO, cutie de viteze cu 6 trepte, grilă separatoare - partea dreaptă pentru a se deschide pentru material lung / scaun BF pliabil, podea din lemn SORTIMO cu Ochi de ancorare, ușă glisantă dreapta, uși aripă spate 180° vitrate/colorate (ABE disponibil), încălzite cu ștergător și interior cu grilă de protecție, anvelope 4x M+S 195/65R15 81T --NOU ianuarie 2024, urme de uzură în interior/exterior; atingere ușoară pe partea stângă spate (sh. Fotografii), broșura de service Peugeot este disponibilă:, 03/2019 la 6.967km, 03/2020 la 25.614km, 05/2021 la 33.741km (serviciu datorat), 05/2023 la 45.159km Pregătirea în interior / exterior;,, Îndepărtarea autocolantelor, 01/2024 cu kilometrajul actual -4- anvelope noi M + S, 01/2026 data scadentă fără defecte HU / AU, certificat de înmatriculare partea I + II, certificat de conformitate CE, instrucțiuni de utilizare și -1- chei sunt disponibile! Defecte: Semne de uzură în interior/exterior; de jur împrejur / lovituri / zgârieturi ale acoperișului; atingere ușoară pe partea stângă spate 2:a hand - tyskt fordon, 3-sitsig (mycket ren på grund av skyddskåpor), krockkuddar - ABS - ASR - ESP - eWFS, klimatanläggning, farthållare - fartbegränsare, elektrisk fönsterhiss, elektriskt justerbara och fällbara ytterbackspeglar, 2-zons centrallås + fjärrkontroll (endast -1 nyckel), PDC bak, radio med rattreglage, färddator, dimljus, ECO-läge, 6-växlad växellåda, avdelargaller - höger sida att öppna för långt material / BF-säte fällbart, SORTIMO trägolv med Surrningsöglor, skjutdörr höger, 180° bakdörrar glasade/tonade (ABE finns), uppvärmda med vindrutetorkare och invändigt med skyddsgaller, 4x M+S-däck 195/65R15 81T --NYHET januari 2024, spår av slitage invändigt/utvändigt; lätt beröring på vänster baksida (sh. Foton), finns Peugeots servicehäfte tillgängligt:, 03/2019 vid 6 967 km, 03/2020 vid 25 614 km, 05/2021 vid 33 741 km (service förfaller), 05/2023 vid 45 159 km Förberedelse invändigt/utvändigt;,, Borttagning av dekaler, 01/2024 med aktuell körsträcka -4- nya M+S-däck, 01/2026 förfallodatum felfritt HU/AU, registreringsbevis del I+II, EG-intyg om överensstämmelse, bruksanvisning och -1- nycklar finns tillgängliga! Defekter: Tecken på slitage inuti/utvändigt; runt om/takbucklor/repor; lätt beröring på vänster bak

Prikaži sve...
404,030RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Ford Model: TRANSIT CONNECT 200 1.5 ECOBLUE 120PS LIMITED Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2019 Prvo registrovanje: 2019-12-31 Kilometraža: 127677 km Lokacija: Velika Britanija Hemel Hempstead Datum objavljivanja: 26. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: BW69HUU Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted Former Keepers: 1 V5: No Vendor: DIRECT BNP PARIBAS (MANAGED BY XBG FLEET) + ADDITIONAL £125 FEE *HEMEL* SIDE LOADING DOOR REAR SENSORS HEATED WINDSCREEN *WARNING LIGHT ON DASH* ALLOYS

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: FIAT Model: DUCATO MAXI 2.3 MULTIJET 140PS Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2020 Prvo registrovanje: 2020-02-04 Kilometraža: 221893 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 26. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: PF69EWR Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted V5: Here Vendor: DIRECT PLANT HIRE COMPANY *DONCASTER* SIDE LOAD DOOR

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Vauxhall Model: VIVARO 2900 BT 1.6 CDTI 120PS Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2016-04-27 Kilometraža: 219401 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 26. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: MK16HSU Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted V5: Here Vendor: DIRECT FROM YORKSHIRE WATER (MANAGED BY XBG FLEET REMARKETING) - ADDITIONAL £125 FEE colour: Silver SIDE LOAD DOOR

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Mercedes-Benz Model: SPRINTER 314 CDI BLUETEC Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2017 Prvo registrovanje: 2017-07-27 Kilometraža: 151568 km Lokacija: Velika Britanija Scotland Datum objavljivanja: 26. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: HS17BTF Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 2 V5: No Vendor: DIRECT COMPANY *LIVINGSTON* SINGLE SIDE DOOR TOW BAR

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Peugeot Model: BOXER 335 2.2 HDI 120PS Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2010 Prvo registrovanje: 2010-06-25 Kilometraža: 117247 km Lokacija: Velika Britanija Hemel Hempstead Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: RE10OMU Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 1 V5: Here Vendor: DIRECT FROM HOLMAN FLEET (MANAGED BY XBG) + ADDITIONAL £125 XBG FEE SIDE LOAD DOOR *WARNING LIGHT ON DASH*

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Mercedes-Benz Model: SPRINTER 314 CDI Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2017 Prvo registrovanje: 2017-12-31 Kilometraža: 266608 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: YA67ZYL Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 2 V5: Here Vendor: DIRECT COMPANY *DONCASTER* E/WINDOWS GAH FRIDGE UNT STANDBY PLUG

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Ford Model: TRANSIT 350 2.0 ECOBLUE TREND 130PS Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2019 Prvo registrovanje: 2019-11-21 Kilometraža: 69879 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: HW69KUA Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted V5: T /F Vendor: DIRECT FROM MERCEDES-BENZ *DONCASTER* E/WINDOWS & MIRRORS TOW BAR RACKING DEADLOCKS (NO KEYS) *WARNING LIGHT ON DASH*

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Vauxhall Model: VIVARO 2900 1.6 CDTI BITURBO 120PS ECOFLEX Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2016-04-27 Kilometraža: 153491 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: MF16XOL Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted V5: Here Vendor: DIRECT FROM YORKSHIRE WATER (MANAGED BY XBG FLEET REMARKETING) - ADDITIONAL £125 FEE colour: Silver SIDE LOAD DOOR *BEEN STOOD FOR A WHILE WARNING LIGHTS ON DASH*

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Vauxhall Model: VIVARO 2700 1.6 CDTI Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2016-05-16 Kilometraža: 151658 km Lokacija: Velika Britanija Scotland Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: SG16DTY Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted V5: Here Vendor: DIRECT FINANCE & LEASING COMPANY *LIVINGSTON* SINGLE SIDE LOAD DOOR ELECTRIC WINDOWS & MIRRORS ROOF RACK PIPE SAFE REAR SHELVING

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: IVECO Model: DAILY 35-120 Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2018 Prvo registrovanje: 2018-04-03 Kilometraža: 65258 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: BJ18OCR Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 1 V5: Here Vendor: DIRECT FROM CADENT GAS LTD (MANAGED BY XBG FLEET REMARKETING) ADDITIONAL £125 BUYERS SIDE LOAD DOOR DEADLOCKS (WITH KEYS) 110V OUTLETS

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Vauxhall Model: VIVARO 2700 CDTI Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2016-05-10 Kilometraža: 123713 km Lokacija: Velika Britanija Scotland Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: SG16DVN Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted V5: Here Vendor: DIRECT FINANCE & LEASING COMPANY *LIVINGSTON* SINGLE SIDE LOAD DOOR ROOF RACK ELECTRIC WINDOWS & MIRRORS REVERSING CAMERA

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Toyota Model: PROACE CITY 1.5D ICON Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2022 Prvo registrovanje: 2022-03-07 Kilometraža: 77069 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: MA22BNE Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted Former Keepers: 1 V5: No Vendor: DIRECT FINANCE COMPANY *DONCASTER* E/WINDOWS & MIRRORS TWIN SIDE DOOR DEADLOCKS (WITH *WARNING LIGHT ON DASH* PIPE TUBE

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Vauxhall Model: COMBO 2000 1.3 CDTI SPORTIVE 95PS Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2017 Prvo registrovanje: 2017-01-25 Kilometraža: 138933 km Lokacija: Velika Britanija Hemel Hempstead Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: EN66VPA Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 4 V5: Here colour: Silver *HEMEL* SIDE LOADING DOOR ROOF RACK

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: FIAT Model: DOBLO CARGO 1.3 MULTIJET 90PS Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2016-02-25 Kilometraža: 281944 km Lokacija: Velika Britanija Hemel Hempstead Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: RJ65KVE Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Warranted Former Keepers: 1 V5: T /F Vendor: DIRECT CONTRACT HIRE COMPANY *HEMEL* SIDE LOAD DOOR *WARNING LIGHTS ON DASH*

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Toyota Model: PROACE CITY 1.5 100 ICON Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2022 Prvo registrovanje: 2022-03-07 Kilometraža: 69243 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: MA22BNJ Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted Former Keepers: 1 V5: No Vendor: DIRECT FINANCE COMPANY *DONCASTER* E/WINDOWS & MIRRORS ROOF RACK TWIN SIDE DOOR

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Ford Model: TRANSIT T280S 2.2 TDCI ECON 115PS Tip: minibus furgon Godina proizvodnje: 2011 Prvo registrovanje: 2011-08-24 Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: BX11MYB Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Reading Former Keepers: 1 V5: Here Vendor: DIRECT FROM CADENT GAS LTD (MANAGED BY XBG FLEET REMARKETING) ADDITIONAL £125 BUYERS *DONCASTER**NON RUNNER - NO ELECTRICAL FUNCTIONS* SIDE LOAD DOOR LAST KNOWN MILEAGE ON MOT 93,574 MILES NOV 2022

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Citroen Model: BERLINGO 650 1.5 BLUEHDI ENTERPRISE 75PS S/S Tip: laki furgon Godina proizvodnje: 2020 Prvo registrovanje: 2020-07-13 Kilometraža: 78803 km Lokacija: Velika Britanija Doncaster Datum objavljivanja: 27. 4. 2024. Kataloški broj prodavca: CN20FKY Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-09 12:00 Datum isteka: 2024-05-10 01:59 Do početka je ostalo: 6 dana 19:41 Mileage Warranted: Not Warranted Former Keepers: 1 V5: No Vendor: DIRECT BNP PARIBAS (MANAGED BY XBG FLEET) + ADDITIONAL £125 FEE *DONCASTER* E/INDOWS & MIRRORS REAR PARKING

Prikaži sve...
forward
Detaljnije
Nazad
Sačuvaj