Filteri
close
Tip rezultata
Svi rezultati uključeni
keyboard_arrow_down
Kategorija
Sve kategorije
keyboard_arrow_down
Od
RSD
Do
RSD
Sortiraj po
keyboard_arrow_down
Objavljeno u proteklih
keyboard_arrow_down
Sajtovi uključeni u pretragu
Svi sajtovi uključeni
keyboard_arrow_down

Pratite promene cene putem maila

51-75 od 1064 rezultata

Broj oglasa

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream
51-75 od 1064 rezultata

Prikaz

format_list_bulleted
view_stream

Režim promene aktivan!

Upravo ste u režimu promene sačuvane pretrage za frazu .
Možete da promenite frazu ili filtere i sačuvate trenutno stanje

Aktivni filteri

  • Tag

    Aukcije na prodaju automobila

Marka: Audi Model: A8 Tip: sedan Godina proizvodnje: 2018 Prvo registrovanje: 2021-10-28 Kilometraža: 73750 km Kapacitet podizanja: 540 kg Neto težina: 2140 kg Ukupna težina: 2680 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7206745 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 12:48 Datum isteka: 2024-06-03 20:22 EXTERIOR: Fåtal repor, stenskott, bucklor och dörruppslag. INTERIOR: Insynsskydd medföljer ej TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Previous owners: 1 License number: LAG10B Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2066, 2197, 2531, 4765 och 5598 mil. Senast utförd 2023-06-28 Service book: Electronic Number of keys: 2 Finish: Metallic Textile: Full leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1878 SEK Max pull weight: 820 kg CO2-emission (petrol): 180 g/km Tax weight: 2 140 kg Max trailer weight: 2 300 kg Sold in sweden: No Exportable: Yes Deductible VAT: No 55 TFSI quattro 2018 Electric/Petrol Antispinn Bluetooth Sätesvärme bak Auto hold Avtagbar dragkrok Dödavinkelvarnare Elstol förarplats Elstol med minnesfunktion förarplats Elstol minnesfunktion passagerarplats Elstol passagerarplats Head-up display Kurvljus Lastskydd/lastnät LED-strålkastare Luftfjädring (justerbar) Nyckellöst startsystem start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång DAB-radio DVD- och CD-spelare Nödanrop över telefon direkt från bilen Bang Olufsen premium sound 3d Audi phone box med trådlös laddning av telefonen Smartphone interface Speed-limit Multipel matrix beam Fjärrljusautomatik Lane-assist Kamerabaserad vägmärkesidentifiering Solskyddsgardiner elektriska Öppning av baklucka med fotrörelse eller med knapp i bilen Ljuspaket interiör Crossing-assist Side-assist Audi Pre-sense Assistanspaket City Servolåsning Ventilation framsätena Massage framsätena Nyckellös öppning av bilens dörrar Självkörande funktion Kylskåp i handskfacket Ljudisolerat glas Däcktrycksindikator Genomlastningslucka Innbygd garageportsöppnare (homelink) Adaptiv vindrutetorkare med integrerade spolarmunstycken Dynamisk fyrhjulsstyrning 360 graders p-sensorer Extra stor bränsletank PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
4,105,645RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Audi Model: A7 Tip: hečbek Godina proizvodnje: 2019 Prvo registrovanje: 2018-04-19 Kilometraža: 77890 km Kapacitet podizanja: 475 kg Neto težina: 1995 kg Ukupna težina: 2470 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7204818 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 15:32 Datum isteka: 2024-06-03 20:28 EXTERIOR: Fåtal lackskador, stenskott och repor. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. INTERIOR: Insynsskydd medföljer ej Previous owners: 3 License number: WFR448 Manufacture month: luty 2018 Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3316 och 5180 mil. Senast utförd 2021-09-03 Service book: Electronic Number of keys: 2 Finish: Metallic Textile: Partial leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1460 SEK Max pull weight: 1 030 kg CO2-emission (petrol): 161 g/km Tax weight: 1 990 kg Max trailer weight: 2 000 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No Sportback 55 TFSI quattro 2019 Antispinn Assistanssystem Auto hold Autobroms Bluetooth Eldriven baklucka Elstol förarplats Elstol passagerarplats Filbytesvarnare Infällbar dragkrok Kurvljus LED-strålkastare Nyckellöst startsystem Rattvärme Rattväxel/paddlar Regnsensor Smartphone integration start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång 360 kamera PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
3,869,164RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Mercedes-Benz Model: E-Klass Tip: sedan Godina proizvodnje: 2021 Prvo registrovanje: 2021-07-02 Kilometraža: 22460 km Kapacitet podizanja: 602 kg Neto težina: 2118 kg Ukupna težina: 2720 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7207743 EXTERIOR: Stenskott och dörruppslag förekommer. Previous owners: 1 License number: JSA99N Service history: Service utförd vid följande mil: 0 Service book: Electronic Number of keys: 2 Finish: Solid Textile: Partial leather New car warranty: Not examined Collision warranty: 2024-07-01 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop) Tax fee (yearly): 1123 SEK Max pull weight: 780 kg Tax weight: 2 110 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No E 300 de Sedan 306hk 2021 Electric/Diesel Antispinn Assistanssystem Autobroms Avantgarde Belysta instegslister Bluetooth Digitalradio DAB Dödavinkelvarnare eCall nödanrop Ergonomipaket Förvaringspaket Infällbar dragkrok Inner och ytterbackspeglar automatiskt avbländande LED-strålkastare MB Connect Nyckellöst startsystem Panelbelysning premium Parkeringspaket Rattväxel/paddlar Regnsensor Trådlös mobilladdning fram USB-ingång Aktiv parkeringshjälp PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car

Prikaži sve...
4,538,804RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: BMW Model: 3-serien Tip: sedan Godina proizvodnje: 2015 Prvo registrovanje: 2015-05-06 Kilometraža: 195820 km Kapacitet podizanja: 495 kg Neto težina: 1635 kg Ukupna težina: 2130 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7206549 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 10:47 Datum isteka: 2024-06-03 19:49 BRAKES: Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram är slitna. EXTERIOR: Stenskott vindruta i synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. INTERIOR: Invändigt några repor, fläckar och märken. TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: AC kyler dåligt, Ratt står snett. Missljud bakvagn ej lokaliserat. Spricka vindruta utanför synfält. Previous owners: 6 License number: CRZ425 Manufacture month: märts 2015 Service history: Service utförd vid följande mil: 2463, 4690, 5000, 5108, 10052, 14725, 18892 senast 2023-09-08 Service book: Electronic Number of keys: 2 Finish: Solid Textile: Textile New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1937 SEK Max pull weight: 1 370 kg CO2-emission (diesel): 127 g/km Tax weight: 1 630 kg Max trailer weight: 1 600 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No 318d GT F34 2015 Antispinn Assistanssystem Bluetooth start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag AUX-ingång Eldriven baklucka Nyckellöst startsystem Regnsensor USB-ingång Xenon-ljus PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
968,637RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Škoda Model: Skoda Octavia Tip: karavan Godina proizvodnje: 2014 Prvo registrovanje: 2014-03-31 Kilometraža: 144210 km Kapacitet podizanja: 570 kg Neto težina: 1247 kg Ukupna težina: 1817 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7206815 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 11:33 Datum isteka: 2024-06-03 19:37 BRAKES: Bromsskivor fram börjar bli slitna EXTERIOR: Övre bromsljus repor. Flertal rostangrepp, Bilen har några repor, stenskott, bucklor och lackskador. Plastkåpa under bil sitter löst INTERIOR: Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig. ENGINE AND GEARBOX: Mindre oljeläckage TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: Service, ej stämplad. AC kyler dåligt Previous owners: 3 License number: NJW634 Manufacture month: wrzesień 2013 Service history: 1927, 3427, 4487, 5975, 7929, 9203, 13014 Service, ej stämplad. senast 2023-08-01 Service book: Yes Number of keys: 2 Finish: Solid Textile: Textile New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 492 SEK Max pull weight: 1 683 kg CO2-emission (petrol): 117 g/km Tax weight: 1 240 kg Max trailer weight: 1 300 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No tillverkare: Skoda III 1.2 TSI Combi 2014 Antispinn Avtagbar dragkrok Motorvärmare start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång AUX-ingång Eldriven baklucka Lastskydd/lastnät PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
497,196RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Chevrolet Model: Malibu Tip: sedan Godina proizvodnje: 2016 Prvo registrovanje: 2021-08-02 Kilometraža: 132000 km Kapacitet podizanja: 370 kg Neto težina: 1730 kg Ukupna težina: 2100 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7206685 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 12:01 Datum isteka: 2024-06-03 21:40 EXTERIOR: Repa motorhuv, Stenskott vindruta utanför synfält. , Fåtal stenskott, lackskador dörruppslag och repor. INTERIOR: Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Gott intryck för mil och ålder ENGINE AND GEARBOX: Fungerar utmärkt maskinellt. TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: GPS media saknas. GPS fungerar men saknar karta för Europa. Previous owners: 3 License number: DSF75A Service history: Service utförd vid följande mil: 1010, 2112, 2969, 4246, 5276, 6170, 8014, 10554, 12462 senast 2023-12-12 Service book: Yes Number of keys: 1 Finish: Metallic Textile: Full leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1262 SEK Max pull weight: 1 400 kg Tax weight: 1 730 kg Sold in sweden: No Exportable: Yes Deductible VAT: No 2.4 2016 Bluetooth Elstol med minnesfunktion förarplats Regnsensor Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång AUX-ingång Elstol passagerarplats PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
579,145RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Volvo Model: V70 Tip: karavan Godina proizvodnje: 09/2011 Prvo registrovanje: 2010-09-28 Kilometraža: 147250 km Kapacitet podizanja: 478 kg Neto težina: 1822 kg Ukupna težina: 2300 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7205048 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 15:44 Datum isteka: 2024-06-03 19:14 EXTERIOR: Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor INTERIOR: Invändigt några repor, fläckar och märken. Innerdörr skadad, förardörr. ENGINE AND GEARBOX: Växellåda oljeläckage. Koppling slirar Previous owners: 3 License number: NSX006 Manufacture month: wrzesień 2010 Service history: Service utförd vid följande mil: 1628, 3427, 5088, 6804, 8768, 12667, 14197 senast 2022-10-31 Service book: Yes Number of keys: 1 Finish: Metallic Textile: Partial leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 2823 SEK Max pull weight: 1 200 kg CO2-emission (diesel): 144 g/km Tax weight: 1 820 kg Max trailer weight: 1 600 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No II D3 2011 Bluetooth Regnsensor Sätesvärme bak Urkopplingsbar passagerarairbag AUX-ingång Lastskydd/lastnät USB-ingång Xenon-ljus PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
476,709RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: BMW Model: 5-serien Tip: sedan Godina proizvodnje: 2018 Prvo registrovanje: 2017-11-28 Kilometraža: 96700 km Kapacitet podizanja: 525 kg Neto težina: 1720 kg Ukupna težina: 2245 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7206303 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-05-29 14:04 Datum isteka: 2024-06-03 20:19 EXTERIOR: Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Slår till under bilen vid start . INTERIOR: Domkraft saknas i lastutrymme. Några repor invändigt. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Innertak, smutsigt. TECHNOLOGY AND EQUIPMENT: Spricka vindruta i synfält. Emblem som lyser upp på golvet vid öppning av dörrar fram skadade. Previous owners: 5 License number: YXU738 Manufacture month: marraskuu 2017 Service history: Service utförd vid följande mil: 2822, 5811, 6546, 7082, 8634, 9463 senast 2023-02-16 Service book: Electronic Number of keys: 2 Finish: Solid Textile: Partial leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1103 SEK Max pull weight: 1 255 kg CO2-emission (diesel): 108 g/km Tax weight: 1 720 kg Max trailer weight: 2 000 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No 520d Sedan G30 2018 Antispinn Auto hold Bluetooth Extra mediaskärmar Infällbar dragkrok LED-strålkastare Nyckellöst startsystem Regnsensor Smartphone integration start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång PercentIconNO deductible VAT

Prikaži sve...
2,075,651RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Volkswagen Model: Golf Tip: hečbek Godina proizvodnje: 2017 Prvo registrovanje: 2017-01-03 Kilometraža: 63580 km Kapacitet podizanja: 442 kg Neto težina: 1358 kg Ukupna težina: 1800 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7207650 EXTERIOR: Flertal stenskott, dörruppslag och lackanmärkningar/ytrost. INTERIOR: Invändigt några fläckar och märken. Insynsskydd, skadat. Previous owners: 3 License number: OKR455 Manufacture month: grudzień 2016 Service history: Service utförd vid följande mil: 2748, 3807, 4976, 5445, 6333 senast 2024-05-13 Service book: Yes Number of keys: 2 Finish: Solid Textile: Textile New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 602 SEK Max pull weight: 1 700 kg CO2-emission (petrol): 122 g/km Tax weight: 1 350 kg Max trailer weight: 1 500 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No 2017 Auto hold AUX-ingång Bluetooth Infällbar dragkrok start/stop-function USB-ingång PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified

Prikaži sve...
1,627,273RSD
forward
forward
Detaljnije

No key ; document or release; German UB document startinformation: Geen sleutel Driving: 4x4 No self drive export!: true Visible damages: Ja Door count: 4 Odometer not readable: true Geen sleutel document of release Duits UB document Kein Schlüssel ; Dokument oder Freigabe; Deutsches UB-Dokument Sin llave; documento o liberación; Documento alemán de la UB Ei avainta ; asiakirja tai tiedote; Saksan UB-asiakirja Pas de clé ; document ou décharge ; Document UB allemand Nincs kulcs ; dokumentum vagy kiadás; Német UB dokumentum Nessuna chiave; documento o liberatoria; Documento UB tedesco Geen sleutel ; document of release; Duits UB document Brak klucza ; dokument lub zwolnienie; Niemiecki dokument UB Nici o cheie ; document sau eliberare; Document UB german Ingen nyckel ; handlingen eller utlämnandet. Tyskt UB-dokument

Prikaži sve...
11,707RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Volvo Model: V60 Cross Country Tip: karavan Godina proizvodnje: 2017 Prvo registrovanje: 2016-07-08 Kilometraža: 113730 km Kapacitet podizanja: 442 kg Neto težina: 1758 kg Ukupna težina: 2200 kg Lokacija: Švedska Gothenburg Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7207692 EXTERIOR: Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta. INTERIOR: Invändigt flertal fläckar och märken. Previous owners: 2 License number: PAP990 Manufacture month: czerwiec 2016 Service history: Service utförd vid följande mil: 2347, 4255, 6696, 8011, 9430, 10269, 10992 senast 2023-08-11 Service book: Yes Number of keys: 2 Finish: Metallic Textile: Partial leather New car warranty: Not examined Collision warranty: Not examined Tax fee (yearly): 1572 SEK Max pull weight: 1 300 kg CO2-emission (diesel): 120 g/km Tax weight: 1 750 kg Max trailer weight: 1 800 kg Sold in sweden: Yes Exportable: Yes Deductible VAT: No V60 D3 Cross Country 2017 Autobroms Bluetooth Regnsensor start/stop-function Urkopplingsbar passagerarairbag USB-ingång AUX-ingång Rattvärme Volvo On Call Xenon-ljus PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified

Prikaži sve...
1,842,682RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Jeep Model: Grand Cherokee Tip: terenac Godina proizvodnje: 2017 Kilometraža: 52510 km Lokacija: Litvanija Šilutė Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: MP40353 Aukcija: 1 Datum isteka: 2024-06-13 13:37 Auction item. Car in working condition. It was brought from America. Duty taxes paid. There is all necessary documents for registration. Car expertise will be done by seller. Aukciono prekė. Automobilis darbinės būklės. Parvežtas iš Amerikos, muitas sumokėtas. Yra visi reikalingi dokumentai registracijai. Ekspertizė bus atlikta. SDK kodas: Yra Būklė: Be defektų

Prikaži sve...
2,130,674RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Porsche Model: 924/a Tip: kupe Lokacija: Belgija Charleroi Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7792-00051 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-11 18:00 Datum isteka: 2024-06-25 19:30 Do početka je ostalo: 7 dana 22:44 Voiture ancêtre Pas de documents ni clés Numéro de châssis : 9249103035 Année estimé 1979 visite conseillée

Prikaži sve...
29,268RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Buick Model: ELECTRA 225 Tip: sedan Lokacija: Belgija Charleroi Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7792-00052 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-11 18:00 Datum isteka: 2024-06-25 19:30 Do početka je ostalo: 7 dana 22:44 condition: à Voiture ancêtre sans papiers ni clés Numéro de châssis : 4V39T4Y163370 Etat : à reconditionner Remarques : Pas de papiers ni clés

Prikaži sve...
29,268RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Ford Model: TAUNUS 1600 L2P GBTN 46 Tip: kupe Godina proizvodnje: 1975 Lokacija: Belgija Charleroi Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 7792-00050 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-11 18:00 Datum isteka: 2024-06-25 19:30 Do početka je ostalo: 7 dana 22:44 condition: à Voiture ancêtre PAS DE PAPIERS NI CLES Etat : à reconditionner

Prikaži sve...
29,268RSD
forward
forward
Detaljnije

Marka: Land Rover Model: SANTANA 88 DIES 4x4 Tip: terenac Godina proizvodnje: 1983 Lokacija: Španija Ocana Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 14796884 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 Datum isteka: 2024-06-13 Do početka je ostalo: 8 dana 04:44 Matriculado en Espana ITV pendiente a cuenta comprador/ Spanish Registration Technical Inspection pending**SOLO PARA EL MERCADO NACIONAL Y EUROPEO/ ONLY FOR EUROPE MARKET THIS LOT CAN NOT BE EXPORTED OUTSIDE OF EUROPE for more information please contact our office**SOLO SE PODRA RETIRAR EL VEHICULO UNA VEZ TRAMITADO EL CAMBIO DE NOMBRE**THE VEHICLE MAY ONLY BE REMOVED ONCE THE TITLE IS CANCELED IN TRAFFIC OFFICE**

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: SEAT Model: LEON 1.9TDI Tip: krosover Godina proizvodnje: 2005 Lokacija: Španija Ocana Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 14785340 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 Datum isteka: 2024-06-13 Do početka je ostalo: 8 dana 04:44 6 Speed Manual Transmission

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Citroen Model: C5 Tip: krosover Godina proizvodnje: 2003 Lokacija: Španija Ocana Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 14785336 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 Datum isteka: 2024-06-13 Do početka je ostalo: 8 dana 04:44 5 Speed Manual Transmission

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: BMW Model: 318I Tip: krosover Godina proizvodnje: 1998 Lokacija: Španija Ocana Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 14785337 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 Datum isteka: 2024-06-13 Do početka je ostalo: 8 dana 04:44 Gasoline Engine 5 Speed Manual Transmission

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Volkswagen Model: PHAETON 3.0 TDI Tip: krosover Godina proizvodnje: 2007 Kilometraža: 392368 km Lokacija: Španija Ocana Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Kataloški broj prodavca: 14799817 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 Datum isteka: 2024-06-13 Do početka je ostalo: 8 dana 04:44 Automatic Transmission Electric Seats Matriculado en Espana / Spanish Registration **SOLO SE PODRA RETIRAR EL VEHICULO UNA VEZ TRAMITADO EL CAMBIO DE NOMBRE**THE VEHICLE MAY ONLY BE REMOVED ONCE THE TITLE IS CANCELED IN TRAFFIC OFFICE**

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Tip: krosover Godina proizvodnje: 2023 Kilometraža: 5227 km Neto težina: 2000 kg Lokacija: Velika Britanija Leeds Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: ZG40357 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 10:00 Datum isteka: 2024-06-15 22:00 Do početka je ostalo: 8 dana 14:44 brand: Range Rover 2023 Range Rover Sport D300 Dynamic SE Auto Paddle Shifts Bluetooth Sat Nav Full Leather Electric Heated Seats Panoramic Roof 360 Camera Parking Sensors (Reg. Docs. Available) (PLUS VAT) (Meter Reading: 2912 Miles) - JA73 DET - SAL1A2AW8PA151133

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Land Rover Model: Discovery Tip: krosover Neto težina: 2000 kg Lokacija: Velika Britanija Leeds Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: VG40357 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 10:00 Datum isteka: 2024-06-15 22:00 Do početka je ostalo: 8 dana 14:44 Land Rover Discovery 4WD Auto Full Leather Electric Heated Seats Bluetooth Climate Control - GV57 HYJ - SALLAAA138A453726

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Dodge Model: RAM 1500 Tip: pikap Godina proizvodnje: 2016 Neto težina: 4736 kg Lokacija: Velika Britanija Leeds Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: DG40357 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 10:00 Datum isteka: 2024-06-15 22:00 Do početka je ostalo: 8 dana 14:44 2016 Dodge RAM 1500 4WD Auto Crew Cab Pickup Bluetooth Sat Nav Full Leather Electric Heated Seats Parking Sensors Backflip Roller Shutter - EX16 NHM - 1C6RR7JM8GS311611

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Toyota Model: Hilux Invincible Tip: pikap Godina proizvodnje: 2017 Neto težina: 1960 kg Lokacija: Velika Britanija Leeds Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: YF40357 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 10:00 Datum isteka: 2024-06-15 22:00 Do početka je ostalo: 8 dana 14:44 2017 Toyota Hilux Invincible 4WD Crew Cab Pick Up (PLUS VAT) - LB17 ZNJ - AHTBB3CD401730283

Prikaži sve...
forward
Detaljnije

Marka: Toyota Model: Hilux Invincible Tip: pikap Godina proizvodnje: 2017 Neto težina: 1960 kg Lokacija: Velika Britanija Leeds Datum objavljivanja: 30. 5. 2024. Autoline ID: WF40357 Aukcija: 1 Datum izvršenja: 2024-06-12 10:00 Datum isteka: 2024-06-15 22:00 Do početka je ostalo: 8 dana 14:44 2017 Toyota Hilux Invincible 4WD Crew Cab Pick Up (PLUS VAT) - LB17 ZNN - AHTBB3CD901736824

Prikaži sve...
forward
Detaljnije
Nazad
Sačuvaj